طراحی و دیزاین ناخن

طراحی و دیزاین ناخن

28 تیر 90 بازدید

ایده و طرح ناخن فویل خارق العاده برای موقعیت خاص

1- ناخن های مربعی با براق کننده

رنگ خنثی به عنوان یک جایگزین عالی برای هنر ناخن سنتی است خطوط نقره ای ظریف با طرح های توپ به عنوان جواهرات موقت عمل می کنند.

2- ناخن های کوتاه با ضربه های قلم سفید طلایی

2_این برداشت مدرن فرانسوی شامل ناخن های بریده شده با پایه های بسیار براق و ضربات قلم موی نازک سفید طلایی است طراحی ناخن در برار ناخن های سالم بسیار خارق العاده به نظر میرسد این مفهوم پر زرق و برق به شما امکان میدهد از بمب های براق و عکس برگردان برتر استفاده نکنید

3- میخ تابوت متوسط با جزئیات نقره ای گرد و غبار

این ناخن های تابوتی با طول متوسط دارای پایه صورتی شیری با طراحی نقره ای است یک ناخن روی هر دست دارای یک شیب سفید صورتی است این نمای همچنین دارای چند خوشه کوچک بدلیجات سفید مرواریدی و نقره ای است ما عاسق روشی هستیم که پالت زنانه با تزئینات فلزی جفت می کند.

4- مانیکور کوتاه با فویل طلایی

ما یک طراحی ناخن کوتاه و ساده داریم که در ناخن های تمیز و سالم کاملا خیره کننده است نوک های گرد و کوتیکول هایی که با دقت آماده شده اند جایگزین مناسب برای طرح های اکریلیک کاملا منسب هستند ما بافت فویل طلای مرمر مرغوب را دوست داریم

5- ناخن های تارعنکبوتی

"این فصل شیطان باشید!" این ناخن ها ترکیبی از طرح های کلان است از جمله تارهای نقره ای و سیاه و عنکبوت های ریز سیاه این ظاهر مناسب خانم هایی است که کمی بدجنس هستند سبک خالی از سکنه به شما کمک میکند ناخن های سالم و طبیعی خود را بالا ببرید

6- فویل طلا با الهام از عتیقه

این ناخن ها با طراحی صورتی کمرنگ با ظاهر طلای تراش خورده عتیقه های پوشیده از آب و هوا را تکان می دهند با ظاهری شبیه یک لاک باستانی خوب و با گذشت زمان این جلوه زیبا با لاک براق و محکم ناخن های دیگر کاملا شکل میگیرند. در کل این مجموعه یک عاشقانه وجود دارد و آن را به گزینه ای عالی برای ظاهر شبانه قرار ملاقات تبدیل کرده است.

7- طراحی فویل زاویه ای

 استفاده از خطوط فویل جامد مشکی و نقره ای برای ما صورتی زیبا انتخاب جسورانه ای است که جواب می دهد با نوک ناخن کلاسیک به رنگ صورتی زیبا، ناخن با برش مثلثی شکل از فویل رنگین کمانی در یک پس زمینه طبیعی ظاهر جالب و جسورانه نری پیدا میکند.

8- هنر ناخن

یک کار جالب با فویل استفاده از آن برای ایجاد یک هنر ناخن است.این طرح کاملا قطعات زاویه دار فویل را برای ایجاد ناخن تقریبا شبیه الماس یا کریستال درخشان قرار میدهد یک پایان مات برای ناخن های دیگر در نظر بگیرید تا واقعا خلاقیت هنری شمارا زنده کند.

 

مطالب مرتبط