سالن زیبایی

سالن زیبایی

26 مرداد 2,699 بازدید

زیبایی نقش اساسی در بالابردن اعتماد به نفس چه در زندگی شخصی و چه در روابط کاری دارد. همه‌ی ما برای زیبا شدن تلاش میکنیم و حس بدست آوردن این زیبایی در درون همه‌ی ما انسان‌ها نهفته است.از آنجایی که سالن‌های زیبایی می‌توانند خدمات مورد نیاز ما را به صورت تخصصی تر نسبت به خودمان انجام دهند و ما نمیتوانیم خیلی از خدمات را در منزل انجام دهیم  برای انجام خدمات مورد نیاز به مراکز زیبایی مراجعه می‌کنیم.

>> جهت رزرو نوبت در سالن‌های زیبایی تهران،اصفهان و سایر شهرها کلیک کنید

خدمات سالن‌های زیبایی

سالن های زیبایی این روز ها خدماتی بیش از صرفا پوست و مو را ارائه می دهند.سالن‌های زیبایی امروزی خدماتی چون گریم و آرایش عروس، آرایش و استایل مو، اکستنشن مو، خدمات ناخن، گریم و کانتورینگ صورت، اصلاح و قرینه سازی ابرو، اکستنشن مژه، رنگ و لایت، پاکسازی پوست، صافی دائم مو و... را انجام می‌دهند.تعداد سالن‌های زیبایی نسبت به گذشته به مراتب بیشتر شدهُ همچنین فاکتورهای مردم برای زیباسازی افزایش‌ یافته است که این مطلب باعث افزایش نیاز مردم به خدمات گسترده ترشده است. بهترین نوع خدمات سالن‌های زیبایی خدماتی است که آرایشگران با تجربه و آموزش‌دیده این خدمات را ارائه دهند.

 بیشتر بخوانید: بهترین سالن های آرایش عروس 

بهترین سالن های زیبایی

ویژگی‌ها‌ی یک سالن خوب

اگر شما نیز از آن دسته افراد هستید که وقت زیادی را صرف پیدا کردن آرایشگاه خوب یا آرایشگر عروس خوب می‌کنید باید بدانید که ‌یک مرکز زیبایی خوب چه ویژگی‌هایی را دارد.همه‌ی ما بدنبال مراکز زیبایی‌ای هستیم که خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد به همین دلیل برای‌ یافتن‌ یک آرایشگاه خوب زمان زیادی را صرف تحقیق و جستجو میکنیم.

رعایت بهداشت:

از مهمترین ویژگی‌هایی که‌ یک سالن زیبایی باید داشته باشد و به این نکته توجه ویژه‌ای بکند رعایت بهداشت محیط کار و بهداشت فردی است چه بسا کم توجهی به این موضوع می‌تواند عواقب جبران ناپذیری بر سلامت فرد بگذارد،این نکته بسیار حائز اهمیت است که آرایشگر پس از هر بار استفاده از ابزار برای مشتری آن را ضدعفونی کند.

یک سالن زیبایی خوب می‌بایست در ابتدا مجوزهای بهداشتی را دارا باشد.برخی از آرایشگاه‌ها و مراکز زیبایی بدون داشتن مجوز و کارت بهداشت فعالیت می کنند و از آنجایی که پرسنل این سالن ها کلاسهای بهداشت مربوط به آرایشگری را نگذرانده‌اند، عدم آگاهی آن‌ها نسبت به برخی موارد بهداشتی، سبب انتقال بیماری های خطرناک از یک مشتری به مشتری دیگر می شود.

کادر مجرب و حرفه‌ای:

یکی از مهمترین ویژگی‌های سالن‌های خوب انتخاب افراد حرفه‌ای و آموزش دیده و همچنین متخصص در آن حرفه می‌باشد.از آنجایی که خدمات مختلفی در یک آرایشگاه انجام می‌شود انتخاب فرد متخصص در آن خدمت امری ضروری می‌باشد.به عنوان مثال یک سالن‌زیبایی خوب باید متخصصین حرفه‌ای در زمینه شینیون، کوتاهی و اصلاح ابرو، گریم عروس و ... داشته باشد.اینگونه شما می‌توانید با خیال راحت خدمات خود را به آن مرکز بسپارید.

رفتار مناسب:

کادر یک سالن زیبایی خوب باید برخورد مناسب با مشتریان داشته باشد.مشتری باید نظر خود را برای خدمات داشته باشد و سلیقه‌ی آرایشگر به نظر مشتری غالب نباشد.در اینصورت مشتری می‌تواند حس رضایت بیشتری داشته باشد.ایجاد یک محیط دوستانه، آرام و صمیمی از ویژگی های بارز یک سالن‌دار خوب می باشد.یک آرایشگاه خوب باید از مواد درجه‌ یک برای مشتری خود استفاده کند. ارائه خدمات تخصصی اغلب در سالن‌های زیبایی تخصصی انجام می‌شود نه آرایشگاه‌های محلی، پس اگر به دنبال خدمات تخصصی از افراد مجرب هستید حتما به این سالن‌ها مراجعه کنید.

تعرفه مناسب:

در آخر، باید تعرفه و هزینه خدمات در یک سالن زیبایی خوب، نسبت به خدماتی که به مشتری ارائه می‌دهد مناسب باشد.مثلا هزینه رنگ و مش در سالن‌های زیبایی متغییر است که خوب تا اینجا مشکلی نیست، اینکه بسته به کیفیت مواد و موقعیت سالن زیبایی آیا تعرفه مناسبی تعیین شده است یا خیر اهمیت بسیاری دارد.

معروفترین سالن های زیبایی

معروفترین سالن‌های زیبایی تهران

در تهران آرایشگاه و مراکز زیبایی زیادی وجود دارد که برخی از آنها جزء مشهورترین و بهترین آرایشگاه‌های ایران می‌باشند. میکاپ‌کارها و شینیون‌کارهای حرفه ای و آموزش دیده در این سالن‌ها مشغول به کار می‌باشند.در ادامه با توجه به موقعیت جغرافیایی به تعدادی از این مراکز زیبایی اشاره میکنیم.

بهترین سالن‌های زیبایی در شمال شهر تهران

سالن زیبایی شمیر پالادیوم در مرکز خرید پالادیوم

سالن زیبایی گلناز در مقدس اردبیلی

سالن زیبایی تیوا در سعادت آباد

سالن زیبایی قصر قیچی در زعفرانیه

سالن زیبایی رزگل در سعات آباد

سالن زیبایی مرجان قربانی در سعادت آباد

سالن زیبایی ویانا در نیاوران

سالن زیبایی بیشم کر در شمال کاخ نیاوران و ...

سالن های زیبایی غرب تهران

مراکز زیبایی در غرب تهران

مرکز زیبایی لی‌لی رضایی در شهرک غرب

مرکز زیبایی ساراگل در پونک

مرکز زیبایی پریماه در پونک

مرکز زیبایی پریسا سلطانی در صادقیه

مرکز زیبایی هلما در ستارخان

مرکز زیبایی فریبا‌ی‌غمایی در شهرک غرب

مرکز زیبایی سارا بیوتی در آیت الله کاشانی

مرکز زیبایی گیوا در مرزداران

مرکز زیبایی کلبه آرزو در فلکه دوم صادقیه و...

آرایشگاه‌های زیبایی در شرق تهران

آرایشگاه کیمیا در پیروزی

آرایشگاه نهال در فلکه اول تهرانپارس

آرایشگاه گل در تهران نو

آرایشگاه ارسطو در تهرانپارس

آرایشگاه کپ در هروی

آرایشگاه نرگس در پیروزی

آرایشگاه کلئوپاترا در پیروزی و...

مراکز زیبایی در اصفهان

سالن زیبایی نازنین مریم در حکیم نظامی

سالن زیبایی سایماه در توحید میانی

سالن زیبایی سلاله منتظریان در توحید جنوبی

سالن زیبایی ندا دهقان در توحید میانی

سالن زیبایی تاج اصفهان در چهارباغ بالا

سالن زیبایی شکوه تنهایی در شیخ مفید

سالن زیبایی مهسا یزدانفر در شیخ صدوق

سالن زیبایی تک در توحید

سالن زیبایی رویا شهریاری در خاقانی

سالن زیبایی سبا در خاقانی

سالن زیبایی جاودانه در حکیم نظامی

سالن زیبایی ساناز عزیزی در توحید جنوبی

سالن زیبایی گریماتور در توحید

 

بسیاری آرایشگاه‌ و سالن زیبایی در اصفهان،تهران و شهرهای دیگر وجود دارند که در استایلی به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت...

 >> بررسی و رزرو نوبت در سالن‌های زیبایی تهران،اصفهان و سایر شهرها